Služba vyzvednutí a přistavení vozu

vyzvednuti_uvod

Máte na práci něco lepšího než jet do servisu?

Žádný problém! Ať v práci nebo doma - Vaše auto u Vás vyzvedneme a po servisu Vám jej přivezeme zase zpět. Máme pro Vás tip: objednejte si službu vyzvednutí a přistavení vozu ihned při objednávce termínu v servisu. Řekněte nám, jak Vám vyhovují termíny. A zeptejte se nás na aktuální nabídky služby vyzvednutí a přistavení vozu.

Servis dle Vašeho přání

Pokud si to přejete, může náš servisní specialista Vaše auto krátce zkontrolovat, Vaši objednávku osobně přijmout a dohodnout se s Vámi o všem ostatním. Po provedení servisních prací Vám Váš vůz dovezeme ve smluveném termínu zase k Vám. Existuje ale i další možnost: svůj Volkswagen přivezete k nám. A my vás dovezeme domů nebo do práce.

Zkuste kombinaci

Služba vyzvednutí a přistavení vozu plus služba poskytnutí náhradního vozu za málo peněz: Váš Volkswagen je u nás na dílně a vy zůstanete na přání mobilní s náhradním vozem. Náhradní vůz Vám vezmeme hned s sebou, když si pojedeme vyzvednout Váš vůz. A až Vám přivezeme Vaše auto zpátky, náhradní vůz si zase od Vás odvezeme. Jak vidíte, nemusíte se prakticky o nic starat!

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu