Servis mytí a čištění

myti_uvod

Po umytí září - stejně jako naše nabídka.

Známe Váš Volkswagen jako své boty. Proto také víme, že vypadá zase jako nový, když se o něj odpovídajícím způsobem pečuje. To má vysokou hodnotu a přesto je to cenově výhodné. Naše nabídka přitom sahá od základního čištění až po kompletní péči. A dobrá péče se vyplatí - až budete nakonec chtít svůj Volkswagen jednoho dne prodat.

Výsledky naší práce jsou zářivé

Důkladné čištění exteriéru vozu se neprojeví jen opticky, zároveň působí i jako prevence. Ale jen pokud víte, jak na to. Jinak vzniknou škrábance už při mytí. Také v interiéru lze napáchat nesprávnou péčí škody. Známe všechny "vychytávky" a pro údržbu používáme správné prostředky.

Originální péče. Originální příslušenství Volkswagen®

Váš Volkswagen je tvořen navenek i uvnitř mnoha různými vysoce hodnotnými materiály. Všechny vyžadují individuální péči. Špatná metoda nebo nesprávné prostředky pro údržbu mohou způsobit nenapravitelné škody - a dokonce i ohrožení posádky. Například čisticí prostředky s obsahem ředidel mohou způsobit poréznost přístrojové desky a povrchu airbagových modulů. Při aktivaci airbagu může pak dojít ke zranění uvolněnými částmi umělých hmot. Rádi Vám poradíme a máme pro Vás v nabídce optimální údržbové prostředky z oblasti Originálního příslušenství Volkswagen.

Péče o lak a konzervace

Pravidelná péče chrání lak Vašeho vozu. Nejpozději v momentě, kdy už nedochází ke zřetelnému perlení vody na čistém laku, je dobré nechat provést konzervaci. Zadrží škodlivé vlivy životního prostředí a dokonce chrání před lehkým mechanickým poškozením. Doporučujeme Vám, abyste používali dvakrát ročně naši konzervaci tvrdým voskem, i když si v automatické myčce pravidelně objednáváte běžnou konzervaci voskem.

Silná barva

Lak vozu je natolik odolný, že vůz lze normálně bez problémů nechat mýt v automatických myčkách. To, jak je lak ve skutečnosti namáhán, ale ve skutečnosti závisí na konstrukci myčky a kartáčů, na filtraci vody a druhu prostředků pro mytí a údržbu. Pokud vypadá lak po mytí matně nebo jsou na něm dokonce škrábance, měli byste na to provozovatele upozornit a myčku případně vyměnit za jinou.

Pozor! Po umytí vozu může být brzdný účinek poněkud opožděný, protože brzdové kotouče a obložení jsou vlhké, resp. v zimě namrzlé. Brzdy je nutné nejdříve "bržděním vysušit".

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu