Clever Repair

Clever Repair - San Plus

Prostě chytře. A opravdu výhodně.

Chytrá oprava, chytrá úspora
Máte na svém voze promáčkliny, škrábance nebo je poškozený kroupami či kamínky? Malé vady na kráse vzniknou rychle a ubírají Vašemu Volkswagenu na hodnotě. Jenže nechávat kvůli tomu opravit hned celé auto? Nabízíme Vám chytrou alternativu: Volkswagen Clever Repair®, pro všechny malé škody v autě a na autě. Naše moderní alternativní opravárenské metody jsou až o 80 % výhodnější* než u kompletní opravy - a Vaše auto přesto vypadá skoro tak, jako by se nic nestalo.

Volkswagen Clever Repair® znamená opravy k udržení hodnoty vozu, které odpovídají nejnovějšímu stavu techniky. Naši specialisté vyškolení speciálně pro tyto opravy používají nejmodernější metody, nástroje a laky podle zadání výrobce - pro Vaši bezpečnost a optimální výsledek, na který je pěkný pohled.

* v porovnání s běžnými opravárenskými metodami

Naše služby:

Opravy laku
Drobná poškození laku jako jsou škrábance a oprýskaný lak odstraňujeme díky nově vyvinutým opravným lakům téměř beze stopy i bez demontáže a lakování celých dílů. Inovační systém lakování je zárukou maximálního dodržení barvy podle originálního barevného kódu a plynulého přechodu k originálnímu laku.

Opravy promáčklin
Promáčkliny lze vyrovnat rychle a bez větších nákladů. Přitom zůstane nejen zachován originální lak na Vašem autě, ale zůstane zachována také Vaše záruka proti prorezavění karosérie - a to v plném rozsahu. Tento způsob opravy je ideálně vhodný k odstranění poškození kroupami nebo drobných škod vzniklých při parkování. To vše za předpokladu, že není poškozen lak.

Opravy okenních skel
Drobná poškození způsobená odlétávajícími kaménky lze v mnoha případech opravit bez výměny okenního skla, u osob s havarijním pojištěním dokonce zdarma*. Při opravě se lisuje do poškozeného místa tekutá plnicí pryskyřice. Pryskyřice sama zaplní mikroskopicky jemné trhlinky. Závěrem se provede vytvrzení do tvrdosti skla ozářením ultrafialovým světlem.

Opravy tkanin
Velmi dobrých optických výsledků lze dosáhnout při opravách malých propálených otvorů v sedadlech, ve stropě nebo v kobercích. Přitom se provádí renovace v oblasti interiéru za použití všech běžných vzorů barev a tkanin s téměř neviditelným výsledkem. Nákladná výměna například potahů sedadel není zapotřebí.

Opravy kůže
Díry, popálená místa, trhliny, pořezaná místa, odřeniny nebo škrábance: v závislosti na velikosti poškození se provede bodová oprava a příslušné místo se opět zacelí. Tato rychlá a efektivní opravárenská metoda se doporučuje rovněž při potížích s odstraněním zašpinění.

Opravy umělých hmot - exteriér
Škrábance a odřeniny lakovaných dílů z umělé hmoty (nárazníky, kryty zrcátek atd.) opravujeme rychle a cenově výhodně, bez nutnosti demontáže a s viditelným úspěchem.

Opravy umělých hmot - interiér
Čalounění interiéru, přístrojovou desku a konzole můžeme v mnoha případech opravovat, aniž by byla nutná jejich výměna. Odřeniny, potrhaná místa, díry a podobně se ošetřují speciální technikou s použitím špachtle tak, aby byla opět zajištěna původní struktura a barva povrchu.

Lak poškozený odlétávajícími kamínky
Rychle a cenově výhodně odstraňujeme také škody způsobené na kapotě motoru a jiných lakovaných částech odlétávajícími kamínky - bez demontáže postižených dílů a téměř perfektně.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu