Orig. příslušenství Volkswagen®

prislusenstvi_uvod

 

Katalogy a ceníky

Originální příslušenství Volkswagen® stejně jako samotná značka znamená zaručenou kvalitu a maximální funkčnost. Tak jako u mnoha jiných věcí v životě, ať je to umění nebo móda, platí: jenom originál znamená bezpečnost, spolehlivost, hodnotu a nejlepší kvalitu materiálu.

Tak kvalitní automobil jako je Volkswagen, splňuje vysoké nároky na funkčnost a design. Originální příslušenství Volkswagen® se vyrábí podle stejně přísných kritérií, protože vzniká v těsné spolupráci s vývojovými a designérskými pracovišti, které se podílejí na vozech Volkswagen.

Váš prodejce Volkswagen Vám rád poradí s širokým sortimentem originálního příslušenství pro Vaši individuální mobilitu. Vychutnejte si rozsáhlou nabídku všech produktových skupin, s výhodou dvouleté záruky na Originální příslušenství Volkswagen®. Pro větší požitek z jízdy, fascinaci i bezpečnost.

Více informací

 

Originální příslušenství pro mobilní telefony

Telefonování může být snadné: S přípravou pro mobilní telefon od Volkswagenu můžete ve svém voze telefonovat komfortním způsobem. "Příprava pro mobilní telefon" resp. "Příprava pro mobilní telefon Start" je nejvhodnější vstupní zařízení handsfree.

"Příprava pro mobilní telefon Plus" s handsfree a držákem mobilního telefonu, dodávaným na přání, je dobrým společníkem na cesty: Díky bluetooth připojení můžete svůj mobilní telefon vybavený funkcí bluetooth s profilem handsfree ovládat pomocí "Multifunkčního ukazatele Plus"

Objevte také "Přípravu pro mobilní telefon Premium". Je bezpečná, komfortní a té nejvyšší kvality!

Více informací

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu