Aktualizace mapových podkladů

S infotainment systémy Volkswagen najdete nejenom tu nejlepší trasu do cíle, ale cesta se díky nim změní na jedinečný a příjemný zážitek. Užijte si jemně vyladěný zvuk těchto audiosystémů. Kromě toho můžete získat více informací o telefonních rozhraních a – je-li to potřeba – také informace, jak Váš infotainment systém aktualizovat.

 

AKTUALIZACE NAVIGAČNÍCH MAP & SOFTWARU

Aktualizujte si data Vašeho infotainment systému. Získáte tak např. přístup k novým funkcím nebo budete připraveni na změny v dopravní situaci.

Ochrana proti kunám - SAN Plus

 

Ochrana proti kunám - SAN Plus

Loga stanic

Logo stanice Vám pomůže snadným způsobem najít stanici, kterou chcete poslouchat.

Loga českých radio stanic Manuál k instalaci

 

VOLKSWAGEN MEDIA CONTROL

Díky aplikaci Volkswagen Media Control je možné z kteréhokoli místa ve voze zajistit zábavu podle přání. Bezplatná aplikace se přes wifi spojí s infotainment systémem vozu. Pomocí mobilního zařízení je pak zcela pohodlným způsobem možné vybrat např. hudební program nebo importovat cíle navigace, a to dokonce i ze zadního sedadla vozu.

Obchod Apple App Store Obchod Google Play Store

Ochrana proti kunám - SAN Plus

 

Ochrana proti kunám - SAN Plus

INFOTAINMENT SYSTÉMY

Hledat, najít a cítit se uvolněně. Získejte více informací o rádiích a navigačních systémech Volkswagen. V přehledu jsou k dispozici nejdůležitější funkce všech přístrojů. Můžete si také nechat zobrazit přístroje, které je možné použít ve vybraném modelu Volkswagen. Dále můžete zjistit, se kterým infotainment systémem je Váš chytrý mobilní telefon kompatibilní.

 

TELEFONNÍ ROZHRANÍ

Pohodlné telefonování v průběhu jízdy. Získejte více informací o telefonních rozhraních Volkswagen a možnostech, které nabízejí. Můžete např. vybrat model Volkswagen, infotainment systém a chytrý mobilní telefon a prohlédnout si seznam funkcí, které jsou k dispozici. Zjistíte tak, zda je Váš mobilní telefon kompatibilní, nebo která telefonní rozhraní splňují Vaše potřeby.

Ochrana proti kunám - SAN Plus