Údržba a opravy

udrzba_a_opravy_uvodni

Každý vůz potřebuje pravidelnou údržbu

Pro delší životnost a kvalitní výkon vašeho vozu vždy používáme výhradně originální náhradní díly značky ŠKODA a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. Naše vybavení pravidelně doplňujeme na základě potřeb stále přibývajících nových modelů vozů ŠKODA. Naši technici pravidelně absolvují školení, proto si můžete být jisti jejich znalostmi a profesionalitou. 

Ve všech autorizovaných servisech značky ŠKODA máte záruku shodných fixních cen za dané úkony. Nemusíte se tedy bát, že z důvodu prodloužení opravy z jakéhokoliv důvodu, budete platit více peněz.

Můžete si být jisti, že u nás najdete širokou nabídku služeb, které váš vůz zbaví v průběhu let užívání vašeho vozu téměř všech potíží.

 

 

Co vám nabízí autorizovaní partneři Škoda?

servisni_prohlidky

Servisní prohlídky

Servisní prohlídky a údržby u autorizovaného servisního partnera ŠKODA jsou základ pro dlouhou živostnost vozu. Díky nim také můžete kontrolovat nároky na záruku vozu. Všechny informace vztahující se k servisním prohlídkám, včetně jejich inervalů, naleznete v servisní knížce či návodu k obsluze vozidla. 

priprava

Příprava na STK a měření emisí

Přípava vozu pro úspěšné splnění podmínek technické kontroly pro nás není žádný problém. Pokud bude třeba, po dohodě s vámi odstraníme všechny zjištětné neodstatky.

olej

Výměna oleje

Originální olej ŠKODA je zárukou pro dlouhou životnost a kvalitní funkčnost vašeho ŠKODA motoru. Rádi pro vás jakožto autorizovaný servis ŠKODA tuto kvalitu zajistíme.

myti

Mytí vozu a čištění interiéru

Rádi pro vás na vaše přání umyjeme vaše vozidlo a vyčistíme jeho interiér.

sezonni

Sezonní akce

Sezónní akce s cenovými výhodami jsou u nás každoroční jistotou. Vždy se snažíme váš vůz připavit na nadcházející část roku za co nejvýhodnější cenu.

klimatizace

Servis klimatizace

Rádi pro vás zajistíme servis vaší klimatizace. Tato služba zahrnuje kontrolu těsnění klimatizačního systému, test funkcí a tlaku klimatizace a měření množství chladiva. Můžete si být jisti, že k těmto úkonům budou použity nejmodernější zařízení a postupy doporučené výrobcem. Případně doplníme chladící medium nebo klimatizaci vyčistíme.

geometie

Geometrie náprav vozidla

Pro správnou funkci a zamezení nerovnoměrného opotřebení pneumatik vám nabízíme kontrolu a odborné seřízení geometrie náprav vašeho vozu. Tak jako u ostatních servisních služeb, vše bude provedeno dle postupu schváleného výrobcem. 

karoserie_a_lak

Servis karoserie a laku

Rádi odstraníme veškerá poškození karoserie a dalších lakovaných ploch vašeho vozu. V případě potřeby budeme vždy používat  originální díly ŠKODA. Postup, který dodržujeme je taktéž vždy schválen výrobcem. Záleží nám na zachování bezpečnosti a dalších důležitých funkcí vašeho vozu.

 

Kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu