ŠKODA originální díly

originalni_dily_uvod

Značné množství náhradních dílů je vyráběno souběžně s výrobou nového vozu. Tímto způsobem můžeme zajistit kvalitní a bezproblémovou montáž v případě potřeby. Naše náhradní díly jsou vyráběny se stejnou opatrností a kvalitou jako původní nové vozy ŠKODA. K dispozici jsou běžné spotřební díly, karosářské díly, originální oleje, ale i čelní skla či světlomety. Samozřejmostí je dvouletá záruka na ŠKODA originální díly. Pořídit si je můžete až 15 let po ukončení výroby vašeho modelu-,

tlumice

Tlumiče

Aby tlumiče správně splňovaly svou funkci vlivu na jízdní vlastnosti, brzdnou dráhu, opotřebení pneumatik a namáhání karoserie a podvozkových dílů, je jejich vysokí kvalita samozřejmostí. Výborně obstojí na suché i mokré vozovce, podílí se na přilnavosti v zatáčkách a zpříjemňují tak celou jízdu.

brzdy

Brzdy

Tato převelice důležitá část každého vozu je vyrobena z těch nejlepších materiálů a podstupuje ty nejnáročnější zkoušky. Je v našem zájmu, aby tento komponent fungoval vždy dokonale a neohrozil vozidlo ani vás.

filtry

Filtry

Váš motor je náchylnější pokaždé, když dojde k zanedbání údržby, překročení výměnného intervalu nebo použití nesprávného typu fultrů. Navštivte nás a nechte si pravidelně vyměňovat originální filtry ŠKODA. Díky tomuto zákroku dosáhnete dlouhé životnosti a funkčnosti Vašeho motoru. Víte, že vzduchový filtr přefiltruje 15 kg vzduchu na 1 litr spotřebovaného paliva?

servisni_prohlidky

Akumulátory

Za všech okolností poskytují ŠKODA Originální akumulátory dlouhodobě stabilní energetický výkon. Jejich přednosti oceníte především při delším odstavení vozu v zimním období, které je pro akumulátory kritické. Veškeré ŠKODA Originální akumulátory jsou dnes již běžně bezúdržbové. Víte, že ŠKODA Originální akumulátory jsou těžší, a tím mají vyšší kapacitu než u srovnatelných konkurenčních baterií?

Pro zajištění dlouhotrvajícího stabilního výkonu využijte originální akumulátory ŠKODA

Výměnné díly - ŠKODA originální díly - San Plus

Výměnné díly

ŠKODA Výměnné díly jsou továrně renovované díly pro vozy jakéhokoli stáří. Díly jsou během renovace detailně rozebrány, vyčištěny, proměřeny a zkontrolovány. Jednotlivé součástky daného dílu jsou renovovány nebo nahrazeny zcela novými. Široký sortiment ŠKODA Výměnných dílů zahrnuje složité celky jakou jsou kompletní motory, turbodmychadla, alternátory a další.

servisni_prohlidky

Karosářské díly

ŠKODA Originální karosářské díly mají v porovnání s neoriginálními vyšší pevnost a až třikrát silnější antikorozní vrstvu, která prodlužuje odolnost a trvanlivost dílů. Přesné lícování s ostatními částmi karoserie zaručuje původní vzhled vozu. Před lakováním a montáží tak nejsou potřebné dodatečné úpravy, což snižuje cenu opravy.

Economy díly - ŠKODA originální díly - San Plus

Economy díly

Jedná se o speciální skupinu náhradních dílů, které byly optimálně navrženy pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy těchto vozidel odpovídaly jejich časové hodnotě. Nabízí tak optimální poměr mezi cenou opravy a zůstatkovou hodnotou vozidla. V sortimentu ŠKODA Economy dílů najdete například akumulátory, brzdové destičky, výfuky ,tlumiče pérování a mnoho dalších.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu