Doplňkové služby

servisni_prohlidky

ŠKODA Originální příslušenství

Máme pro vás skvělou nabídku montáže výrobků ze sortimentu originálního příslušenství ŠKODA. Jedná se například o monzáž střešních transportních systémů, mechanického zabezpečení řazení, tempomatu, autoalarmu, tažného zařízení apod. Montáž bude provedena profesionílně dle postupů schválených výrobcem. 

V naší nabíce je dále možnost pronájmu příslušenství ŠKODA, jako jsou například dětská sedačka, nosič na lyže, nosič na kola nebo sněhové řetězy. 

Za výhodnou cenu si můžete pronajmout ŠKODA Originální příslušenství, např. nosič na lyže, dětskou sedačku, nosič na kola nebo sněhové řetězy.

usnadneni

Uskladnění kompletních kol

Vaše letní či zimní přezutí kol si v našem autorizovaném servisu můžete nechat po skončení sezóny uskladnit. Navíc vám zaručujeme kontrolu jeho stavu. 

zpetnyodber

Zpětný odběr vybraných výrobků a autovraků

Zajistíme pro vás v případě potřeby likvidaci vašeho vozidla nebo zpětný odběr výrobků. Tato povinnost je zmíněna v novele zákona o odpadech. 

start_packet

Start packet

Zde naleznete informace o službách, nabídkách a výhodách, které jako nový majitel vozidla ŠKODA získáté. Ke koupi obdržíte zdarma kartu ŠKODA Assistance a navíc tisíce slev a výhod využitelných po celém světě.

nahradni

Náhradní vůz

Pokud bude váš vůz zrovna v našem servisu, zajistíme pro vás náhradní vozidlo. My a každý další servisní partner má k dispozici náhradní vozy aktuální modelové řady ŠKODA. Pokud se vám dostane této situace, můžete navíc otestovat novější verzi vašeho vozu ŠKODA.

vyzvednuti

Vyzvednutí a přistavení vozu

Rádi pro vás zajistíme odvoz, pokud bude třeba váš vůz předat do našeho servisu ŠKODA. Tato služba se dá využít v několika variantách. Pokud nám přivezete váš vůz, po potání Pickup service vás rádi odvezeme zpět domů nebo do zaměstnání. Dále můžeme samotný vůz vyzvednout již u vás doma či v zaměstnání a po servisní operaco ho navrátit zpět k vám.

primy

Přímý příjem

Abyste byli stále v obraze, co se s vaším vozem děje, třeba i při servisním zákroku, umožňujeme vám využít bezplatné služby Přímý příjem. Servisní technik zvedne vůz na zvedáku a společně můžete probrat detaily opravy.

 

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu