Připojení

KIA servis - Mobilita - Připojení - San Plus

Bluetooth® & Centrum konektivity

Neztrácejte kontakt s okolním světem a buďte při tom v bezpečí. Díky technologii Bluetooth® Vám neunikne žádný hovor, budete schopni přehrávat svou oblíbenou hudbu a nebudete riskovat nehodu. Centrum konektivity Vám mimo jiné nabízí množství variací připojení Bluetooth® k Wi-Fi.

Výhody Bluetooth®

KIA servis - Mobilita - Připojení - San Plus

Pohodlí

Stačí jednou spárovat kompatabilní mobilní telefon s Vaším vozem a při každé další jízdě se tento telefon a vůz automaticky spárují.

KIA servis - Mobilita - Připojení - San Plus

Bezpečnost

Funkce handsfree Bluetooth® Vám umožňuje ovládání Vašeho telefonního a multimediálního zařízení prostřednictvním Vašeho vozidla bez nutnosti přerušení či ohrožení činnosti řízení.

KIA servis - Mobilita - Připojení - San Plus

Streamování hudby ze smartphonu

Prostřednictvím Bluetooth® můžete svůj zážitek z jízdy posunout na vyšší úroveň. Stačí se jednoduše připojit a následně si můžete puštět oblíbenou hudbu či jiné audio dle vlastního výběru.

Centrum konektivity

Pokud Vás napadá jakýkoliv další dotaz v ohledu technologie Bluetooth®, neváhejte navštívit naše centrum pro připojení. Rádi Vám zde odpovíme na Vaše dotazy týkající se snadného nastavení, správy připojení, kompatibility s konkrétním zařízením nebo pro další informace o konkrétních funkcích.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu