Asistenční služba

Asistenční služba - KIA servis - San Plus

NENECHÁME VÁS V TOM

Asistenční služba, která je dostupná 24 hodin, 7 dní v týdnu - to Vám nabízíme společně s Vaším novým vozidlem značky KIA.
Asistenční služba, která je dostupná 24 hodin, 7 dní v týdnu - to Vám nabízíme společně s Vaším novým vozidlem značky KIA. Při jakýchkoliv komplikacích, které Vám znepříjemní cestování, stačí pouze zavolat.  

Asistenční služba - KIA servis - San Plus

KIA Asistence 3+4

Pokud bylo Vaše vozidlo zakoupeno v období mezi 1. 7. 2007 a 28. 2. 2013, platí, že doba asistenčního krytí KIA ASSISTANCE trvá 3 + 4 roky. Po uplynutí 3 let je třeba tuto službu prodloužit.

Pro vozidla uvedená do provozu od 1. 7. 2007 do 28. 2. 2013 je poskytováno prodloužené asistenční krytí, a to až do sedmi let od data prvého uvedení vozidla do provozu.

Sedmiletá platnost asistenčního krytí je rozčleněna, a to na dobu základního krytí - první 3 roky od uvedení vozidla do provozu bez omezení najetých kilometrů, druhá část je pak prodloužené trvání až do 7 let od uvedení vozidla do provozu nebo do najetí 300 000 km. Zde záleží na tom, který případ nastane dříve.

Pro platnost této služby je třeba každoročně absolvovat aktivační prohlídku v autorizovaném servisu vozidel KIA. Prohlídky jsou zpoplatněny.

Stáhnout KIA ASISTENCE 3+4

Asistenční služba - KIA servis - San Plus

KIA Asistence 7

Pokud bylo Vaše vozidlo zakoupeno v období mezi 1. 3. 2013 a 29.2.2016 je doba asistenčního krytí automaticky 7 let bez potřeby prodloužení.

Podmínkou pro poskytování asistenčního krytí v tomto programu je pravidelná návštěva autoritovaného servisu KIA.

Stáhnout KIA ASISTENCE 7

Asistenční služba - KIA servis - San Plus

Jak zkontaktovat
asistenční službu?

V případě potřeby volejte na telefonní číslo 0800 18 56 54.
Dále prosím mějte připraveny tyto údaje:

  • SPZ
  • Vaše jméno a adresu
  • Telefonní číslo
  • Vaši přesnou polohu
  • Barvu a model vozidla
  • Druh požadované asistence