7 let aktualizace map

Aktualizace map - KIA servis - San Plus

7-LETÁ GARANCE AKTUALIZACÍ MAP ZDARMA

U každého vozu KIA, který disponuje integrovanou navigací, získáte zdarma mapové podklady na následujícíh 7 let.
Tímto způsobem se můžete vydat na cesty a netrápit se tím, zda jsou informace, které Vám váš přístroj poskytuje, aktuální.  

7 let aktualizace map - KIA servis - San Plus

Jaké jsou výhody?

7 let aktuálních mapových podkladů získáte zcela zdarma. Toto Vám nabízíme k sedmi rokům záruky, sedmi rokům prohlídek a asistence. Mapové materiály Vám budou automaticky aktualizovány při každoroční prohlídce ve Vašem autorizovaném servisu.

  • Každoroční aktualizace
  • Finanční úspora více než 20 000 Kč
  • Detailní pokrytí více než 30 evropských zemí
  • Služba je přenosná při prodeji vozu

Se 7letou aktualizací mapových podkladů budete stále na správné cestě. Naše jedinečná služba vás ušetří nepříjemných a mnohdy i drahých překvapení na vašich cestách.

7 let aktualizace map - KIA servis - San Plus

Mám nárok na aktualizaci mapových podkladů?

Na tuto službu máte automatický nárok, pokud byl Váš vůz zakoupen po 1.6.2013 a vestavěná navigace KIA je původní součástí vybavení Vašeho vozu.

Pokud byl Váš vůz zakoupen před datem 1.6.2013 a Váš vůz disponuje originální navigací KIA LG 1.0/1.5, máte možnost zakoupit si mapové materiály za zvýhodněnou cenu 4900 Kč u prodejce nebo ve Vašem servisu. Dále máte možnost využít některou z našich pravidelných akcí, které tuto službu zvýhodňují. Pro pravidelné informace o výhodných nabídkách se můžete zaregistrovat na zákaznickém portálu MojeKia.

Aktualizace map k originální vestavné navigaci za 1 Kč po dobu 7 let se vztahuje na všechny nové prodané vozy Kia. Update mapových podkladů je k dispozici jednou ročně a provede ho autorizovaný servis Kia.

 

kontaktujte nás

nebo

se objednejte do servisu