Financování

Úvěr

Výhodou úvěru na auto pro firmy a podnikatele, kteří jsou plátci DPH, je možnost nárokování hodnoty DPH najednou z celé pořizovací ceny vozu. Pravidelné splátky úvěru na auto jsou hrazeny na základě splátkového kalendáře, který klient obdrží při podpisu smlouvy.

Klient si může zvolit délku splácení až na 72 měsíců při kterých má garanci neměnných splátek. Má možnost financovat až 100% z celkové ceny vozu. Úvěr je klientovi poskytnut až na 10 let staré vozy. V případě potřeby je možnost předčasného doplacení. Po splacení zůstává vůz v majetku klienta. Povinné a havarijní pojištění je v ceně měsíční splátky. Příklad v tabulce: 50% akontace, 36 měsíců financování.

0% navýšení

Klient, který má hotovost k dispozici se nemusí úplně vydávat z peněz a přitom využít 0% úrok na zbytek financované hodnoty. Může svou hotovost využít na jiné aktivity.

Podmínky jsou: minimálně 70% akontace (splátka předem) a doba splácení 12-24 měsíců. Povinné a havarijní pojištění je v ceně měsíční splátky. Po splacení úvěru zůstává vůz v majetku klienta. Příklad v tabulce: 70% akontace, 24 měsíců financování.

Hotovost (úhrada vozu z vlastních zdrojů)

Využití pro klienty, kteří nechtějí vozidlo nikterak financovat a chtějí využít vlastních zdrojů. Zaplatí tak jednorázově hodnotu pořízeného vozu. K vozu lze na místě sjednat pojištění vozu.