Servis vozů Škoda

„Výjimečná kvalita oprav“

Důkazem toho, že je náš servis ŠKODA skutečně kvalitní, je například studie CSS od ŠKODA AUTO, která zaznamenává zpětnou vazbu od samotných zákazníků. Náš servis si dlouhodobě drží nadstandardní výsledky v kvalitě oprav. Navštivte nás a přijďte se sami přesvědčit.

Paketové ceny

Naše společnost se také zapojila do programu tzv. Paketových cen. Jedná se o nejčastější výměny na vozidlech. Výhodou těchto paketových cen je, že přesně víte cenu vybraná operace včetně práce a DPH.

Například jsme pro Vás připravili:

  • Výměna sady rozvodů a vodní pumpy pro vůz Octavia II 1.6 MPI za 7 047 Kč.*
  • Výměna sady rozvodů a vodní pumpy pro vůz Octavia II 1.4 a 1.9 TDI za 6 833 Kč.*

* k ceně je nutné přičíst ještě 120 Kč za 1l nemrznoucí kapaliny

Máte nehodu a máte vůz v záruce?

V případě poruchy nebo nehody je tu pro Vás služba Servis mobil.

Ta nabízí pomoc, v případě poruchy na vozidle nebo havárie, na silnici vozidlům v záruce, v záruce mobility. Pomůžeme Vám závadu odstranit na místě. Pokud nepůjde vozidlo opravit přímo na silnici, odtáhneme si vozidlo do dílny . Pokud nepůjde vůz opravit tentýž den, zajistíme Vám náhradní vozidlo, případně náhradní dopravu nebo přenocování v hotelu.

Kontakt na Servis mobil je 604 232 233 nebo 739 039 999.

Service mobil Service mobil 2 Service mobil 3

Přímý příjem

Kontrola Vašeho vozu společně s Vámi v místě Přímého příjmu. Vůz je zkontrolován dle kontrolního seznamu od výrobce. Za Vaší přítomnosti proběhne také identifikace závad a sepsání zakázky.

Přímý příjem Přímý příjem 2 Přímý příjem 3

Originální díly a příslušenství

V našem servisu využíváme k opravám ŠKODA Originální díly, díky čemuž je zaručena perfektní kvalita oprav dle požadavků ze strany výrobce, protože tyto díly jsou identické s těmi, které byly použity při výrobě Vašeho vozu. Taktéž prošly všemi náročnými testy kvality. Navíc na všechny díly platí dvouletá záruka.

Další výhody ŠKODA Originálních dílů jsou:

  • bezpečnost
  • dlouhá životnost
  • 100% funkčnost
  • spolehlivost

Nabízíme Vám široké portfolio ŠKODA Originálního příslušenství.

ŠKODA Economy díly

Pro starší vozy Vám nabízíme ŠKODA Economy díly, které jsou kvalitou srovnatelné s Originálními díly, ale jsou uzpůsobené specifickým potřebám starších vozů.

 

Pro více informací, nebo pro objednání do servisu volejte 483 346 220-221 (JBC), 487 829 815-816 (ČL), nebo emailujte na sanplus@sanplus.cz

 

Novinky

Odběr novinek
* Povinné pole