Náhradní díly

Na všech našich provozovnách Vám nabízíme kompletníme sortiment originálních dílů a příslušenství dodávaných výrobcem či importérem značky , kterou zastupujeme.

Výhody nákupu originálních dílů u nás:

  1. prodáváme kompletní sortiment dílů a příslušensví na vozy ŠKODA, KIA a Volkswagen
  2. disponujeme technickou literaturaturou a softwarem, který Vám určí díl vhodný pro Váš vůz
  3. denně sledujeme díly s omezenou expirací ( dobou záruky )
  4. naši prodejci jsou pravidelně certifikování výrobcem
  5. myslíme za Vás na životní prostředí

Co je originální náhradní díl?

Jedná se o díl shodný s tím, který byl na vozidle namontován při jeho výrobě. Tyto díly jsou testovány v náročných zkouškách při vývoji vozidla a zaručují bezpečný provoz vozu. Zároveň se jedná o díly šetrné k životnímu prostředí.

Kladete si otázky, proč byste měli používat výhradně originální díly? Přečtěte si Srovnání originálních náhradních dílů Kia vs. padělky.

Co je originální příslušenství?

Jedná se o příslušenství shodné s příslušenstvím koupeným s vozidlem. Po dobu výroby a vozidla a v zákonně předepsané lhůtě Vám garantujeme dodáního tohoto příslušenství opět na vůz. Například po nehodě staršího vozu Vám dodáné shodný disk s ostatními disky na vozidle.

Dnešní moderní motory si vyžadují pouze kvalitní paliva a maziva. Z tohoto důvodu naše firma zastupuje na všech našich provozovnách jedničku v oblasti maziv – společnost Shell. Naši pracovníci Vám poradí jaké mazivo a v jakém množství použít pro konkrétní typ motoru či převodovky.

 

Pro zákazníky se živnostenským listem na opravy motorových vozidel nabízíme speciální program NORA na dodávky originálních náhradních dílů a příslušenství. Zde získáte nejenom kvalitu shodnou s prvovýrobou, ale i bonusový systém dle Vašich potřeb.

Pro zákazníky s vozy staršími než 4 roky nabízíme program Economy dílů. Získáte tím nový díl od výrobce za nižší cenu. Bližší informace o této nabídce Vám poskytnou pracovníci prodeje náhradních dílů a příslušenství.

Pro zákazníky zaměřené na životní prostředí nabízíme tzv. výměnné díly. Jedná se o díly repasované přímo u výrobce s plnohodnotnou funkcí, dvouletou zárukou a nižší cenou.

Neprovádíme opravy vozidel v naší firmě z přinesených dílů !

 

Novinky

Odběr novinek
* Povinné pole